Dobry psycholog Łódź

DOBRY PSYCHOLOG ŁÓDŹ | Ewa Ambroziak

zapraszam na KONSULTACJE PSYCHOLOGICZNE

dobry psycholog łódź

Jestem psychologiem i służę Ci pomocą

dobry psycholog łódź | Ewa Ambroziak. Psycholog to mój pierwotny zawód od którego rozpoczęła się cała ścieżka mojej kariery i dalszy rozwój. Wiedza psychologiczna pozwala mi szerzej postrzegać rzeczywistość Klienta i efektywniej dobierać techniki i narzędzia pracy. Obecnie udzielam porad psychologicznych oraz pracuję z klientami w formule krótkoterminowej (nie prowadzę terapii zaburzeń).

Zapraszam Cię na konsultacje. Dobry psycholog łódź czeka na Ciebie. Jeśli mocujesz się z jakimś problemem życiowym i potrzebujesz wsparcia w rozwiązaniu konkretnej sytuacji.

Gdzie możemy się spotkać?

Wszystkie sesje odbywają się w moim gabinecie, w którym panują komfortowe warunki do poufnej rozmowy. Gabinet mieści się przy ulicy Łagiewnickiej 54/56 ( 2km od Manufaktury ).

KTO SKORZYSTA NA KONSULTACJACH PSYCHOLOGICZNYCH?

OTO NAJCZĘSTSZE PROBLEMY, Z KTÓRYMI PRZYCHODZĄ DO MNIE KLIENCI:

Ciężkie zmiany w życiu. Utrata radości z życia. Poczucie braku, deficytu. Długotrwały brak poczucia szczęścia. Bycie świadkiem lub uczestnikiem traumatycznego zdarzenia. Kryzys psychologiczny związany ze stratą. Menopauza. Nieśmiałość i obniżona samoocena. Zły nastrój. Problemy w związku. Problemy finansowe. Trudne rozstanie. Trudności w relacjach interpersonalnych. Wyjście z szafy.

Porozmawiajmy - chętnie Ci pomogę.

Dobry psycholog łódź służy Ci pomocą - Zadzwoń.

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

784 499 426

ZADZWOŃ

Konsultacje psychologiczne 


- 130 zł/ 60 minut


Płatności za usługi dokonujesz na miejscu w gabinecie  (gotówką)